O firmie

Witamy Państwa na stronach naszej firmy. Jeśli Państwo trafili do nas, najprawdopodobniej szukają Państwo praktycznych
i efektywnych rozwiązań biznesowych dla swojej firmy. 

Działamy od 2005 roku - najpierw pod marka Salander Consulting, a od 2011 roku jako MM Consulting Group. Cały czas kreatywnie dostosowujemy nasze działania do potrzeb rynku. Zaczynaliśmy jako dwuosobowa spółka konsultantów, w tej chwili nasz zespół liczy 8 wysoko wykwalifikowanych osób z doświadczeniem w różnych obszarach biznesu.

Naszą misją od samego początku działania było dostarczanie kompleksowych rozwiązań, zwłaszcza dla małych i średnich firm - chcemy pokazać, że usługi doradcze są dostępne nie tylko dla korporacji ale też prężnie rozwijających się polskich firm.

Specjalizujemy się w doradztwie w obszarze kreowania strategii firm, zarządzania sprzedażą i operacjami oraz procesami HR.

Pracujemy z ekspertami od controllingu operacji, logistyki i zarządzania projektami. Dzięki temu możemy spojrzeć na firmę jako całość a ulepszać wybrany fragment, pamiętając, że wszystko co robimy, robimy w konkretnej rzeczywistości organizacyjnej
i ludzkiej.

Wiemy, że czasami nie wystarczy usprawnienie procedur lub umiejętności ludzi, żeby organizacja wykorzystała swoje możliwości w maksymalny sposób. Ważne są także twarde elementy, jak analiza procesów czy wdrożenie optymalnego systemu IT. Korzystając z naszych konsultantów możemy przeprowadzić audyt procesów informatycznych, zaproponować najlepsze rozwiązanie IT wspierające procesy w Państwa organizacji i przeorganizować (w razie potrzeby) procesy tak, by wyeliminować niepożądane zjawiska.

Nie mówimy, że znamy wszystkie odpowiedzi z góry. To co nas różni od innych - to umiejętność dogłębnej analizy biznesu poparta doświadczeniem. Szukamy rozwiązań dopasowanych do danej organizacji przyglądając się jej na różnych poziomach
i projektując rozwiązania wprost dla niej. Nie uciekamy od odpowiedzialności za efekty, bo umiemy wdrażać rozwiązania, a nie tylko o nich opowiadać.

Jeśli szukają Państwo partnera-praktyka, który weźmie odpowiedzialność za zaproponowane rozwiązania - jesteśmy do dyspozycji!

Zespół MMC